Kurs açıklaması

3 günlük ücretsiz deneme sürümü için 0532 469 70 80 numaralı whatsapp hattımıza veya https://twitter.com/trend__avcisi DM yoluyla ulaşabilirsiniz.

FinTrade sinyal robotunda yer alan her türlü veri, bilgi, bilgilendirme, istatistik bilgiler (veriler) ile üretilen filtrelendirmeler ile oluşturulmuştur. Sunulan verilerin doğruluğu ve bunların yatırım kararlarına uygunluğu tarafımızca garanti edilmemektedir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım-satım kararını destekleyecek yeterli bilgiler değildir. Herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu veriler mali durumunuz ile risk ve getiri beklentinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu nedenle sinyallerde yer alan verilerdeki hatalardan, eksiklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, yorum ve bilgilerin kullanılmasından doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üye ve/veya üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı FinStrateji Yazılım Danışmanlık Eğitim Hizmetleri Anonim Şirketi ile bağlı kuruluşları, çalışanları, yöneticiler ve ortakları sorumlu tutulamaz. Burada yer alan veriler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kesinlikle ve kesinlikle al, sat, tut, hedef fiyat tarzı öneri/tavsiye/yorumlar değildir, yatırım tavsiyesi içermez.

Ne öğreneceğim?

Gereksinimler

  • Telegram aplikasyonu

Sıkça sorulan sorular

Robot seans esnasında aktif olarak hisse senetleri filtreler. Kullandığımız indikatörlere uygun senetleri sinyal olarak gönderir.

Robot sinyali bot vasıtası ile gönderir. İsterseniz kendiniz veri terminalinize bağlayarak otomatik yapabilirsiniz.

Her hafta Pazar günü saat 22:00 de kullanım ve güncellemeler hakkında bilgilendirmeler yapılacaktır.

0532 469 70 80 numaralı telefondan whatsapp üzerinden veya https://twitter.com/trend__avcisi adresinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Hayır hedef fiyat bilgisi verilmemektedir. Hizmeti satın alanlara FinTrade AKD-Destek/Direnç sorgu modülü hediye ediyoruz..

Bahadır Küçükosmanoğlu

₺840

Dersler

2

Beceri seviyesi

Acemi

Süre Sonu

1 Aylar

İlgili kurslar