Kurs açıklaması

WarHelmet ile Teknik Analiz eğitiminde neler bulacaksınız;

 

En kısa anlatımla eğitimimiz  yatırım psikolojisi ve davranış biçimlerinin tecrübelerle anlatılması, Dow Teorisinden başlayarak  temelden ileri seviyeye kadar teknik bilgilerin detaylı olarak verilmesi , kullandığımız alım –satım stratejilerinin gerçek grafik görselleri ve videoları ile birlikte sunulması,dünyaca kabul görmüş stratejilerle birlikte kendi stratejilerimizi ve hisse bulmaya yardımcı olan tarama kriterlerimizi kapsamaktadır.

 

Eğitim setimizin içeriği ;

-Eğitim videomuz

-Eğitimimizin PDF sunumu

-Tüm formasyonları bir arada bulunduran Teknik Analiz Formasyonlar E-Kitapçığı

-VIOP eğitimİ PDF sunuMlarında oluşmaktadır.

 

Bu eğitim başarılı olmak için tek başına yeterli değildir.Bu eğitim gerekli olan temeli size en sağlam şekilde gerecektir.Bunun üzerine geriye çalışmak ,pratik yapmak ve tecrübe edinmek gerekmektedir.

 

Bu eğitim bize ne öğretecek derseniz ;

 

  • Bir borsa yatırımcısının bilmesi gereken en temel bilgilerİ
  • Teknik analiz grafiklerinin çizimi
  • Destek-Direnç noktalarının tespiti,trendlerin çizimi
  • Alım ve satım stratejilerinin belirlenmesi
  • Yatırım psikolojisi yönetimi
  • Formasyonların oluşma şekilleri,kuralları,stratejileri
  • İndikatörler,osilatörlerin kullanımı,starteji oluşturulması
  • Mum dili,formasyonları
  • İleri düzey özel formasyonlar
  • Dünyada kullanılan önemli stratejiler.Darvas,Turtle Trading.

 

Bu eğitim bize ne kazandıracak derseniz ;

 

·         Teknik analizi detaylarına kadar öğrenip kimsenin dediğine bakmadan kendi stratejinizi oluşturabileceksiniz.

·         Kendi finansal özgürlüğünüzü yaratabilme şansını yakalayacaksınız.

·         Grafikleri kolayca yorumlayabilecek,stratejinizi oluşturacak ve kendi kararınızı alabileceksiniz.Fırsatları kaçırmayacaksınız.

·         Öğrendiğiniz özel trade stratejileri sayesinde öz güvenli bir şekilde pozisyon açabileceksiniz.

 

 

KENDİ STRATEJİNİ KUR , KENDİ KARARINI VER

 

WARHELMET

Ne öğreneceğim?

Gereksinimler

WARHELMET .

Sevgili Öğrencimiz,Bu kurs teknik analizi hiç bilmeyenlerle, temel bazı bilgilere sahip , borsa teknik analizine gönül vermiş kişilere uygundur. Bu kursu bitirdiğinizde hiç teknik analiz bilmeseniz bile bir enstürümanın grafiğine baktığınızda, size sorulduğunda grafiği hızlıca anlayabilecek, yorumlayabilecek ve stratejiler oluşturabilecek seviyeye geleceksiniz. Konular temel bilgilerden ileri seviye bilgilere kadar , anlaşılabilir şekilde ,sadece lille , uygulamalar, stratejiler ve örneklerle anlatılmıştır. Bu örnekler sadece teorik olmayıp güncel grafikler üzerinde de detaylandırılmıştır.Borsa ile 30 yıldır iç içe olan bir aileden gelmekle beraber yaklaşık 10 yıldır aktif olarak ilgileniyorum. Temel eğitimlerimi Sn. Yaşar Erdinç ve Fuat Akman hocalarımızdan almıştım. Oldukça sağlam bir temel oluşturdum. Bu temel bilgilerle birlikte çok yoğun mesailer harcayarak pratik yapma ve tecrübe edinme fırsatları buldum.Bu eğitimde tüm bilgilerimi, analiz tecrübelerimi ve stratejilerimi sizlerle paylaşıyorum.Kursu tamamladığınızda teknik analizin ne olduğunu , bakış açınızın ne olması gerektiğini , korkularınızın yersiz olduğunu anlayacaksınız. Her türlü para piyasası enstrümanına baktığınızda , grafikleri hızlıca anlayacak, yorumlayacak ve strateji oluşturacak temel bilgilere sahip olacaksınız.Bu bilgileri ve stratejileri , yapacağınız pratiklerle üst seviyeye taşıyacak, kendi stratejilerinizi yaratacak ve bilinçli olarak kazanmanın tadına varacaksınız. Öz güveniniz artacak, alım satım yaparken, neyi ne için yaptığınızı bilecek , kendi kararınızı vereceksiniz.En önemli nokta, çok pratik yapmak, çalışmak, tekrar etmektir. Öğrendiklerinizi , grafik analizleri ile pratik yaparak , deneyimleyip , gelişeceksiniz. Birçok mecrada takip ettiğiniz, okuduğunuz, beğendiğiniz hiç kimse bu bilgilerle doğmadı. Ama eğitimlerle , kitaplarla bu bilgilere ulaştılar, deneyimlediler ve bu seviyeye geldiler. Bu eğitim sonrası sizde o seviyenin temellerini atacaksınız. Buradaki bilgi , strateji ve tecrübelerle en azından sıfırdan başlamayacaksınız. Üstüne koyarak devam edeceksiniz. Ve başarılı olacaksınız.Bu kursu  aldıktan sonra hem destekleyici hem de yeni bilgilerle dolu  aşağıda ki dökümanları seninle paylaşacağım.- Power Point sunum olarak TEKNİK ANALİZ  EĞİTİMİ-Temelden,ileri düzeye ,mum dahil tüm formasyonları bir araya getirdiğim,toplu şekilde elinin altında olacak olan "E-FORMASYONLAR  KİTAPÇIĞI".-Power Point sunum olarak VIOP TEMEL EĞİTİMİ-Power Point sunum olarak FİNANSAL (TEMEL) ANALİZ EĞİTİMİNİ. Ayrıca  eğitimi aldığı tarihten itibaren birlikte çalışmalar yaptığımız,teknik detay konuştuğumuz,eğitimin devamı sayılan X te ki @ YA_MEZUN grubunada davet devetli olacaksın . Görüşmek dileğiyle

₺0

Dersler

36

Beceri seviyesi

Acemi

Süre Sonu

Ömür Boyu

İlgili kurslar