1. TESLİM VE İADE POLİTİKASI
  2. Genel Bilgiler:
  3. FinStrateji Yazılım Danışmanlık Eğitim Hizmetleri Anonim Şirketi, tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmaktadır. Eğitim Platformunda yaptığınız alışverişleriniz sırasında yaşadığınız her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.
  4. Kullanmakta olduğunuz akademi.finstrateji.com üzerinde çalışan Eğitim Portalımız üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan Ön Bilgilendirme Formu’nu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni kabul etmiş sayılırsınız.
  5. Alıcılar, satın aldıkları eğitim videolarına dair hizmetin teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri ile yürürlükteki diğer mevzuata tabidir.
  6. Siparişi tamamlanıp ödemesi yapılan her bir eğitim videosu, anlık olarak Alıcı’nın üyelik hesabına tanımlanmak suretiyle teslim edilir.
  7. Satın Alınan Hizmetin Bedeli Ödenmez İse:
  8. Alıcı, satın aldığı eğitim videosuna dair hizmetin bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, FinStrateji’nin hizmeti ifa yükümlülüğü sona erer.
  9. Kredi Kartının Yetkisiz Kullanımı İle Yapılan Alışverişler:
  10. Eğitim videosu teslim edildikten sonra, Alıcı’nın ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan eğitim videosunun bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı FinStrateji’ye ödenmez ise, FinStrateji’nin hizmeti ifa yükümlülüğü sona erer.
  11. Öngörülemeyen Sebeplerle Hizmet Süresinde Teslim Edilemez İse:
  12. FinStrateji’nin öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve hizmet süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse, bu iptalden itibaren 14 gün içinde hizmet bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır.
  13. Cayma/İade Hakkı:
  14. akademi.finstrateji.com üzerinden sunulan eğitim videolarına dair hizmetler, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15.maddesinin (g) fıkrasında düzenlenen “elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler” kapsamındadır.
  15. İlgili Yönetmelikte bu kapsamda sunulan hizmetler cayma hakkının istisnası olarak düzenlenmektedir. Bu sebeple Alıcı’ların satın alınan hizmetlerden cayma ve ücret iadesi talep etme hakkı bulunmamaktadır.
  16. Alıcılar bu durumu peşinen kabul eder.