1. İŞLEM REHBERİ
  2. Nasıl üye olabilirim?
  1. Web sitemizin sağ üst tarafında yer alan ‘’Akademi’’ sayfasına tıkladıktan sonra; yönlendirileceğiniz akademi.finstrateji.com üzerinden “Giriş Yap”, “Üye Ol” ekranında “Üye Ol” seçeneğinden ilgili bilgileri doldurduktan ve hukuksal metinleri okuyup kabul ettikten sonra üye olabilirsiniz.
  1. Nasıl giriş yapabilirim?
  1. Web sitemizin sağ üst tarafında yer alan ‘’Akademi’ sayfasına tıkladıktan sonra yönlendirileceğiniz akademi.finstrateji.com üzerinden “Giriş Yap” butonuna tıklayıp bilgilerinizi girerek giriş yapabilirsiniz.
  1. Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?
  1. “Giriş Yap” penceresinde yer alan “Şifremi Unuttum” kısmına tıkladıktan sonra açılan penceredeki adımları takip ederek şifrenizi güncelleyebilirsiniz.
  1. Üye olmadan sipariş verebilir miyim?
  1. Hayır, üye olmadan da sipariş verilememektedir.
  1. Üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?
  1. Giriş yaptıktan sonra sağ üst tarafında yer alan hesabım alanına tıklayın, karşınıza gelen sayfadan “Hesap Bilgilerim” kısmından bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.
  1. Önceki siparişlerimi görüntüleyebilir miyim?
  1. Sayfanın Hesabım alanında yer alan pencerede “Siparişlerim” bölümünü kullanarak siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.
  1. Sipariş durumunu nasıl öğrenebilirim?
  1. Siparişlerinizle ilgili detaylı bilgiye “Siparişlerim” ekranını kullanarak veya ‘’İletişim’’ sayfasındaki kanallardan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
  1. Siparişim oluşturduktan iptal/değişiklik yapabilir miyim?
  1. ‘’İletişim’’ sayfasındaki kanallardan bize ulaşarak konu hakkında destek alabilirsiniz.
  1. Siparişim hesabımda görüntülenmedi ne yapmalıyım?
  1. Ödemesi yapılan sipariş hesabınızda görüntülenmediyse ‘’İletişim’’ sayfasındaki kanallardan bize ulaşarak siparişinizin durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
  1. Yurt dışından sipariş verebilir miyim?
  1. Evet, yurt dışından sipariş verebilirsiniz.
  1. Aldığım eğitim içeriğini iade etmek istiyorum ne yapmalıyım?
  1. akademi.finstrateji.com üzerinden size sunmuş olduğumuz eğitim içerikleri, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15.maddesinin (g) fıkrasında düzenlenen “elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler” kapsamındadır. İlgili Yönetmelikte bu kapsamda sunulan hizmetler cayma hakkının istisnası olarak düzenlenmektedir. Bu sebeple satın almış olduğunuz hizmetlerden cayma ve ücret iadesi talep etme hakkınız bulunmamaktadır.
  1. Siparişim oluşmadı ancak ödemesi alındı, ne yapmalıyım?
  1. ‘’İletişim’’ sayfasındaki kanallardan bize ulaşarak konu hakkında destek alabilirsiniz.
  1. Siparişimi hangi yöntemler ile ödeyebilirim?
  1. Kredi Kartı ile siparişinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.
  1. Müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?
  1. Hafta içi: 09:00 – 18:00 saatleri arasında ’’0532 469 7080’’ iletişim numaramızdan; 7/24 ise destek@finstrateji.com e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
  1. akademi.finstrateji.com’de alışveriş yapmak güvenli mi?
  1. Gizlilik ve güvenliğiniz bizim için önemlidir. Alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz bizde saklanmaz. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ve PCI-DSS lisanslı Iyzico ile ödeme sayfası güvenliğiniz sağlanmaktadır.
  1. Eğitim/Ürün seçimi nasıl yapılır?
  1. Beğendiğiniz eğitim içeriklerini sepetinize ekleyebilir ve ödeme öncesinde gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz.
  1. Ödeme işlemi nasıl yapılır?
  1. Alışveriş sepetinizi görüntülediğiniz adımda almak istediğiniz ürünleri belirledikten sonra “Sepeti Onayla” butonuna basarak teslimat ve fatura bilgilerini girmeniz gereken adıma geçersiniz. Gerekli bilgileri girdikten sonra “Ödemeye Geç” butonuna basarak kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gereken alana yönlendirilirsiniz. Bu aşamada kredi kartı bilgilerinizi, taksit tutarını ve hukuksal metinleri kabul ettikten sonra “Siparişi Tamamla” butonuna basarak ödemeniz gerçekleştirilir.
  1. Siparişimde değişikliğe gidebilir miyim?
  1. Eğer ödeme işleminizi tamamlamadıysanız alışveriş sepetinizi görüntülediğiniz adımda tüm değişiklikleri yapabilir ve ödemeniz gereken toplam tutarı net bir şekilde görebilirsiniz.
  1. Mesafeli Satış Sözleşmesi’ne Erişim
  1. akademi.finstrateji.com üzerinden yapılan alışverişlere istinaden oluşturulan ‘’Ön Bilgilendirme Formu’’ ve ‘’Mesafeli Satış Sözleşmesi’’ üyelik panelinizdeki Siparişlerim sayfasında yer alan her siparişinizin altındaki Sipariş Detayını Görüntüle butonu ile gelen sayfada üyeliğiniz aktif olduğu süre boyunca ve/veya ilgili siparişinizi takiben 10 yıllık süre zarfında görüntülenebilmektedir. Ayrıca, oluşturulan her sipariş için tarafınıza gönderilen e-posta içerisinde de bu sözleşmeler yer almaktadır.
  1. Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Mekanizmaları
  1. FinStrateji ile aranızda ortaya çıkabilecek tüketici mevzuatı kapsamındaki uyuşmazlıklarda T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dahilinde ikametinizin bulunduğu yerdeki veya tüketici işleminin olmakyapıldığı yerdeki Tüketici Hakem Heyeti’ne veya uyuşmazlığın parasal sınırına göre Tüketici Mahkemesi’ne başvurabilirsiniz. 2023 yılı için değeri 66.000 (altmışaltı bin) Türk Lirasının altında bulunan tüketici uyuşmazlıklarında, İl veya İlçe Tüketici Hakem Heyetlerine başvuru yapılabilirsiniz.
  1. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması
  1. akademi.finstrateji.com internet sitesini ziyaretlerinizde veya yaptığınız alışverişlerinizde FinStrateji tarafından elde edilen kişisel verileriniz başta 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu olmak üzere yürürlükteki mevzuata uygun olarak, mahremiyet anlayışı çerçevesinde işlenmektedir. Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgiyi “Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Aydınlatma Metni” sayfasından elde edebilirsiniz.